Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 (048) 700-32-70

(цілодобово)

+38 (097) 066-88-34

Запис на УЗД

UK

Гінекологія в Одесі

Гінекологія в Одесі

Основним напрямком діяльності гінекології в Одесі 1 пологового будинку є розробка сучасних методів діагностики, профілактики, лікування порушень ендокринної функції репродуктивної системи, нейроендокринних синдромів.

Чи потрібна консультація гінеколога в Одесі під час вагітності?

Підготовка до вагітності включає лікувально-профілактичні заходи, спрямовані на нормалізацію стану репродуктивної системи подружжя, тому консультація гінеколога в Одесі просто необхідна.

У разі гормональних порушень необхідно їх усунення. При наявності вогнищ інфекції проводиться санація з урахуванням чутливості мікрофлори до антибіотиків. Виявлення хронічної гіперкоагуляції різного генезу є показанням до призначення препаратів, що знімають її і т.д.

Чим може допомогти гінеколог у разі виникнення проблем у вагітної?

ГІНЕКОЛОГ В ОДЕСІ, ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН В СИЛАХ ДОПОМОГТИ ВАМ У ВСІХ НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ:

 • динамічне спостереження за станом шийки матки під час вагітності.
 • діагностика антифосфоліпідного синдрому (Антитіла до фосфоліпідів і вовчаковий антикоагулянт).
 • маткові кровотечі - рясні і тривалі менструації, міжменструальні кров'янисті виділення, нерегулярні тривалі менструації;
 • міома матки - при відсутності показань до операції або хірургічне лікування;
 • первинна і вторинна дисменорея - болючі менструації;
 • первинна і вторинна олигоменорея - затримки менструацій більше 35 днів;
 • підготовка до вагітності жінок з обтяженим акушерсько-гінекологічним анамнезом.

Спостереження при вагітності і лікування при загрозі її переривання проводять з урахуванням причин і термінів гестації. У всіх випадках обов'язковим є контроль УЗД, гормонального статусу і гемостазіограми. У II триместрі вагітності здійснюють контроль за станом шийки матки для своєчасного виявлення ІЦН.

Яку допомогу надає гінекологічне відділення в Одесі Пологового будинку №1?

Відділення гінекології в Одесі надає високоспеціалізовану консультативну, діагностичну, хірургічну та реабілітаційну медичну допомогу:

 • Підготовка до вагітності - включає в себе лікувально-профілактичні заходи, спрямовані на нормалізацію стану репродуктивної системи подружжя, в тому числі - жінок з обтяженим акушерсько-гінекологічним анамнезом.
 • Зберігаюча терапія при загрозі переривання вагітності - в разі гормональних порушень необхідно їх усунення. При наявності вогнищ інфекції проводиться санація з урахуванням чутливості мікрофлори до антибіотиків. Виявлення хронічної гіперкоагуляції різного генезу. Діагносіка антифосфоліпідного синдрому. Діагностика порушень фолатного циклу з подальшим коригуванням.
 • Динамічне спостереження за станом шийки матки під час вагітності. Хірургічна корекція ІЦН (серкляж шийки матки, встановлення акушерського пессарія)
 • Діагностика, профілактика, лікування порушень ендокринної функції репродуктивної системи, нейроендокринних синдромів. Проводиться консультація та корекція станів перименопаузального і менопаузи.
 • Консультування жінок в питаннях контрацепції (проводиться постановка внутрішньоматкових контрацептивів).
 • Проводиться переривання вагітності до 12 тижнів гестації різними методами: медикаментозне переривання вагітності, мануальна вакуум-аспірація, електрична вакуум аспірація, інструментальне випорожнення порожнини матки.
 • Сучасна діагностика, профілактика і лікування захворювань шийки матки. Кольпоскопія. Кріодеструкція і конизация шийки матки за допомогою хірургічного високочастотного зварюють коагулятора СВАРМЕД ЕК300М.
 • Діагностика, профілактика і лікування запальних захворювань органів малого таза.
 • Хірургічне лікування захворювань органів малого таза при наявності показань: викорінення матки, ампутація матки, операції на придатках, вагінальні операції при опущенні або випаданні статевих органів за допомогою хірургічного високочастотного зварюють коагулятора СВАРМЕД ЕК300М, який використовується з метою мінімізації крововтрати, прискорення загоєння тканин після операції і , як наслідок, скорочення реабілітаційного періоду.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ