Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 0-800-331-601

(цілодобово)

+38 097-066-88-34

(телефон УЗІ)

UK

Акушерсько-обсерваційне відділення

Акушерсько-обсерваційне відділення це фактично «міні пологовий будинок», оснащений всім необхідним для якісного максимально благополучного проведення пологів і ведення післяпологового періоду, а так само спостереження вагітних. Відділення має статус «Лікарня доброзичлива до дитини», а так само диплом «Чиста лікарня БЕЗПЕЧНА для пацієнта». За рік у відділенні проводиться близько 1000 пологів.

У 2018 році в відділенні проведено капітальний ремонт. Породіллі перебувають в палатах спільного перебування матері і дитини, де вони нерозлучно знаходяться 24 години на добу. Палати одно-, дво- і тримісні, оснащені душовими кабінами та туалетом. У кожній палаті для новонароджених є ліжечко і пеленальний стіл. У відділенні є сімейний пологовий зал, де породілля з немовлям і за бажанням з родичами знаходиться цілодобово.

Пологи в Одесі проводяться в трьох сучасних пологових залах, що оснащені:

  •  керованими ліжками-трансформерами для пологів
  •  фетальними моніторами для стеження за станом плоду під час пологів
  •  наркозно-дихальною апаратурою
  •  столиком для реанімації новонароджених з централізованою подачею кисню.

Всі пологові зали обладнані кондиціонерами. У нас вітаються спільні партнерські пологи. У рід. залах є диванчики для родичів, фітбол для знеболювання пологів в першому періоді пологів. У пологах так само широко застосовується знеболювання перидуральной аналгезії. Лікарі відділення навчені приймати пологи у всіх позиціях по бажанні. пацієнтки. Кожному новонародженому при народженні дарується набір для новонародженого з логотипом нашого пологового будинку в Одесі. Пологи ведуться бригадою лікарів акушер-гінекологів та акушерок. Всі лікарі гінекологи в Одесі та акушерки, що працюють у відділенні мають вищу кваліфікаційну категорію. У пологовому залі працює так само удостоєна почесного звання заслужена акушерка України Горбачова Г.І.

У післяпологовому періоді приділяється багато уваги навчанню породіль грудному вигодовуванню, догляду за новонародженими і післяпологовий контрацепції. Персонал відділення допомагає впоратися з усіма виниклими психологічними проблемами у вагітних і породіль.

Ми робимо все, щоб ваше перебування у нас було комфортним і безпечним.

Акушерсько-обсерваційне відділення

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Білоусов Сергій Валентинович
Білоусов Сергій Валентинович

Лікар другої категорії

Славянчук Ольга Олександрівна
Славянчук Ольга Олександрівна

Лікар вищої категорії

Фаткуллина Ірина Юліанівна
Фаткуллина Ірина Юліанівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Кравчук Олександр Іванович
Кравчук Олександр Іванович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії