Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 (048) 700-32-70

(цілодобово)

+38 (048) 700-32-28

(запис на прийом)

+38 (097) 066-88-34

Запис на УЗД

UK

Акушерсько-обсерваційне відділення

Акушерсько-обсерваційне відділення це фактично «міні пологовий будинок», оснащений всім необхідним для якісного максимально благополучного проведення пологів і ведення післяпологового періоду, а так само спостереження вагітних. Відділення має статус «Лікарня доброзичлива до дитини», а так само диплом «Чиста лікарня БЕЗПЕЧНА для пацієнта». За рік у відділенні проводиться близько 1000 пологів.

У 2018 році в відділенні проведено капітальний ремонт. Породіллі перебувають в палатах спільного перебування матері і дитини, де вони нерозлучно знаходяться 24 години на добу. Палати одно-, дво- і тримісні, оснащені душовими кабінами та туалетом. У кожній палаті для новонароджених є ліжечко і пеленальний стіл. У відділенні є сімейний пологовий зал, де породілля з немовлям і за бажанням з родичами знаходиться цілодобово.

Пологи в Одесі проводяться в трьох сучасних пологових залах, оснащені:

  •  керованими ліжками-трансформерами для пологів
  •  фетальними моніторами для стеження за станом плоду під час пологів
  •  наркозно-дихальною апаратурою
  •  столиком для реанімації новонароджених з централізованою подачею кисню.

Всі пологові зали обладнані кондиціонерами. У нас вітаються спільні партнерські пологи. У рід. залах є диванчики для родичів, фітбол для знеболювання пологів в першому періоді пологів. У пологах так само широко застосовується знеболювання перидуральной аналгезії. Лікарі відділення навчені приймати пологи у всіх позиціях по бажанні. пацієнтки. Кожному новонародженому при народженні дарується набір для новонародженого з логотипом нашого пологового будинку в Одесі. Пологи ведуться бригадою лікарів акушер-гінекологів та акушерок. Всі лікарі гінекологи в Одесі та акушерки, що працюють у відділенні мають вищу кваліфікаційну категорію. У пологовому залі працює так само удостоєна почесного звання заслужена акушерка України Горбачова Г.І.

У післяпологовому періоді приділяється багато уваги навчанню породіль грудному вигодовуванню, догляду за новонародженими і післяпологовий контрацепції. Персонал відділення допомагає впоратися з усіма виниклими психологічними проблемами у вагітних і породіль.

Ми робимо все щоб ваше перебування у нас було комфортним і безпечним.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Бордюжевіч Інна Венедиктівна
Бордюжевіч Інна Венедиктівна

Кебап Олександра Валеріївна
Кебап Олександра Валеріївна

Дизик Алла Дмитрівна
Дизик Алла Дмитрівна

СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ