Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 0-800-331-601

(цілодобово)

+38 097-066-88-34

(телефон УЗД)

UK

Відділення новонароджених

Відділення новонароджених входить в структуру післяпологового відділення, так як пологовий будинок №1 є клінікою доброзичливого ставлення до дитини і практикує спільне перебування. Таких підрозділів два, ізольованих один від одного, на випадок виникнення інфекційних ускладнень, або в разі потреби ізоляції.

У відділенні працює колектив висококваліфікованих фахівців, які щиро зацікавлені в поліпшенні якості надання медичної допомоги, розвитку сучасних методів виходжування новонароджених і постійно вдосконалюють свою роботу, впроваджуючи нові методи, наприклад LISA, при введенні сурфактанта. Велике колічестко ламп фототерапії дозволяє проводити фототерапію в палаті спільного перебування, не порушуючи правил постійного перебування матері з немовлям.

Усі новонароджені діти оглядаються щодня лікарем-неонатологом. Пропаганда грудного вигодовування є невід'ємною частиною роботи відділення. Всі лікарі та середній медичний персонал є консультантами з грудного вигодовування, навчають матерів правильному прикладання і азам тривалого й успішного грудного вигодовування.

У стінах відділення є можливість обслеовать новонародженого на порушення в фоллатном циклі, при бажанні жінки можливо провести тоскопію, для виключення вроджених вад середнього вуха, в недалекому майбутньому плануємо рутинне проведення офтальмоскопії, для підвищення її виявлення відхилень на ранніх етапах.

Відділення новонароджених в 1 пологовому

При необхідності проведення реанімаційних заходів новонароджений переводиться у відділення реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених пологового будинку.

Здійснюється взаємозв'язок і наступність у роботі з персоналом інших установ (в т.ч. профільних відділень), а саме:

  • забезпечення екстрених кваліфікованих консультацій з діагностики та лікування хворих, які перебувають у відділенні, а також екстрене виконання у цих хворих діагностичних (лабораторних, УЗД, рентгенологічних) досліджень в необхідному і достатньому обсязі
  • забезпечення негайного переведення хворих, які потребують інтенсивної та невідкладної допомоги, в профільні відділення медичних педіатричних установ міста Одеса.

Молодим мамам роз'яснюють і допомагають освоїти правила догляду за новонародженим. Проводиться вакцинація здорових новонароджених проти гепатиту «B», туберкульозу відповідно до Національного календаря щеплень. У новонароджених досліджується кров на вроджені захворювання (фенілкетонурію, гіпотиреоз, муковісцидоз, адреногенітальний синдром).

При сприятливому перебігу післяпологового періоду у породіллі і періоду ранньої адаптації у новонародженого, виписка додому відбувається на 3-4 добу після пологів в Одесі.

Досвід виходжування новонароджених, накопичений в пологовому будинку примножується і передається молодим фахівцям.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Шаповал Галина Миколаївна
Шаповал Галина Миколаївна

Луцюк Владислав Валентинович
Луцюк Владислав Валентинович