Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 (048) 700-32-70

(цілодобово)

+38 (048) 700-32-28

(запис на прийом)

+38 (097) 066-88-34

Запис на УЗД

UK

Відділення новонароджених

Відділення новонароджених входить в структуру післяпологового відділення, так як пологовий будинок №1 є клінікою доброзичливого ставлення до дитини і практикує спільне перебування. Таких підрозділів два, ізольованих один від одного, на випадок виникнення інфекційних ускладнень, або в разі потреби ізоляції.

У відділенні працює колектив висококваліфікованих фахівців, які щиро зацікавлені в поліпшенні якості надання медичної допомоги, розвитку сучасних методів виходжування новонароджених і постійно вдосконалюють свою роботу, впроваджуючи нові методи, наприклад LISA, при введенні сурфактанта. Велике колічестко ламп фототерапії дозволяє проводити фототерапію в палаті спільного перебування, не порушуючи правил постійного перебування матері з немовлям.

Усі новонароджені діти оглядаються щодня лікарем-неонатологом. Пропаганда грудного вигодовування є невід'ємною частиною роботи відділення. Всі лікарі та середній медичний персонал є консультантами з грудного вигодовування, навчають матерів правильному прикладання і азам тривалого й успішного грудного вигодовування.

У стінах відділення є можливість обслеовать новонародженого на порушення в фоллатном циклі, при бажанні жінки можливо провести тоскопію, для виключення вроджених вад середнього вуха, в недалекому майбутньому плануємо рутинне проведення офтальмоскопії, для підвищення її виявлення відхилень на ранніх етапах.
При необхідності проведення реанімаційних заходів новонароджений переводиться у відділення реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених пологового будинку.

Здійснюється взаємозв'язок і наступність у роботі з персоналом інших установ (в т.ч. профільних відділень), а саме:

  • забезпечення екстрених кваліфікованих консультацій з діагностики та лікування хворих, які перебувають у відділенні, а також екстрене виконання у цих хворих діагностичних (лабораторних, УЗД, рентгенологічних) досліджень в необхідному і достатньому обсязі
  • забезпечення негайного переведення хворих, які потребують інтенсивної та невідкладної допомоги, в профільні відділення медичних педіатричних установ міста Одеса.

Молодим мамам роз'яснюють і допомагають освоїти правила догляду за новонародженим. Проводиться вакцинація здорових новонароджених проти гепатиту «B», туберкульозу відповідно до Національного календаря щеплень. У новонароджених досліджується кров на вроджені захворювання (фенілкетонурію, гіпотиреоз, муковісцидоз, адреногенітальний синдром).

При сприятливому перебігу післяпологового періоду у породіллі і періоду ранньої адаптації у новонародженого, виписка додому відбувається на 3-4 добу після пологів в Одесі.

Досвід виходжування новонароджених, накопичений в пологовому будинку примножується і передається молодим фахівцям.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Корольова Лілія Йосипівна
Корольова Лілія Йосипівна

Кравченко Лідія Григорівна
Кравченко Лідія Григорівна

Зорунько Людмила Федорівна
Зорунько Людмила Федорівна

Шелеп Юлія Миколаївна
Шелеп Юлія Миколаївна

СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ