Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 0-800-331-601

(цілодобово)

+38 097-066-88-34

(телефон УЗІ)

UK

Палата інтенсивної терапії

У відділенні анестезіології та реанімації працюють висококваліфіковані лікарі анестезіологи-реаніматологи, які володіють різними видами загальної, регіонарної і комбінованої анестезії та методиками мульти модальної аналгезії в післяопераційному періоді.

Роботу пологового будинку складно уявити без наявності серйозної служби анестезіології та реанімації.

Величезний практичний досвід співробітників відділення, наявність сучасного обладнання та новітніх лікарських препаратів дозволяє проводити операції будь-якої складності на максимально безпечному для пацієнтів рівні.

98% операцій кесаревого розтину проводяться в умовах регіонарної анестезії (спінальна, комбінована спінальної-епідуральна і епідуральна анестезії), що дозволяє жінкам побачити своїх малюків з перших хвилин їх життя.

Відділення анестезіології та реанімації оснащене сучасною наркозно-дихальною апаратурою і кардіомоніторами, що забезпечує високу якість проведення анестезії.

Велика увага приділяється знеболення в пологах, де широко використовуються безпечні і сучасні методи анестезії (в тому числі і продовжена епідуральна анестезія).

Активно застосовуються методи регіонарної анестезії і в комплексній терапії тяжких форм гестозу. У відділенні є палата інтенсивної терапії для вагітних і породіль з важкою формою гестозу, обладнаний всім необхідним для надання допомоги (монітори, апарат ШВЛ, кисень і ін.).

До складу відділення входить операційний блок, що складається з двох операційних. Операційні оснащені всім необхідним сучасним анестезіологічним і акушерським обладнанням, що дозволяє здійснювати всі види акушерських та гінекологічних операцій, а також всі види анестезіологічної допомоги.

Що їх операції:

  • весь спектр акушерських операцій і посібників. Застосування сучасних технологій, інструментів і шовних матеріалів забезпечують мінімальну інвазивність, запобігають виникненню важких післяопераційних ускладнень;
  • реконструктивно-пластичні операції на матці та придатках;
  • проведення порожнинних гінекологічних операцій будь-якого ступеня складності;
  • вагінальні пластичні операції;

У пологовому будинку є власне стерилізаційне відділення, які цілодобово здійснює стерилізацію інструментів і білизни, а потім упаковку перед використанням. Так само є пральня, за допомогою якої персонал має можливість регулярно міняти медичний одяг.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Ніколаєв Олег Костянтинович
Ніколаєв Олег Костянтинович

Завідувач відділенням інтенсивної терапії