Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 0-800-331-601

(цілодобово)

+38 097-066-88-34

(телефон УЗД)

UK

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

У відділенні анестезіології та реанімації працюють висококваліфіковані лікарі анестезіологи-реаніматологи, які володіють різними видами загальної, регіонарної і комбінованої анестезії та методиками мульти модальної аналгезії в післяопераційному періоді.

Роботу пологового будинку складно уявити без наявності серйозної служби анестезіології та реанімації.

Величезний практичний досвід співробітників відділення, наявність сучасного обладнання та новітніх лікарських препаратів дозволяє проводити операції будь-якої складності на максимально безпечному для пацієнтів рівні.

98% операцій кесаревого розтину проводяться в умовах регіонарної анестезії (спінальна, комбінована спінальної-епідуральна і епідуральна анестезії), що дозволяє жінкам побачити своїх малюків з перших хвилин їх життя.

Відділення анестезіології та реанімації оснащене сучасною наркозно-дихальною апаратурою і кардіомоніторами, що забезпечує високу якість проведення анестезії.

Велика увага приділяється знеболення в пологах, де широко використовуються безпечні і сучасні методи анестезії (в тому числі і продовжена епідуральна анестезія).

Активно застосовуються методи регіонарної анестезії і в комплексній терапії тяжких форм гестозу. У відділенні є палата інтенсивної терапії для вагітних і породіль з важкою формою гестозу, обладнаний всім необхідним для надання допомоги (монітори, апарат ШВЛ, кисень і ін.).

До складу відділення входить операційний блок, що складається з двох операційних. Операційні оснащені всім необхідним сучасним анестезіологічним і акушерським обладнанням, що дозволяє здійснювати всі види акушерських та гінекологічних операцій, а також всі види анестезіологічної допомоги.

Що їх операції:

  • весь спектр акушерських операцій і посібників. Застосування сучасних технологій, інструментів і шовних матеріалів забезпечують мінімальну інвазивність, запобігають виникненню важких післяопераційних ускладнень;
  • реконструктивно-пластичні операції на матці та придатках;
  • проведення порожнинних гінекологічних операцій будь-якого ступеня складності;
  • вагінальні пластичні операції;

У пологовому будинку є власне стерилізаційне відділення, які цілодобово здійснює стерилізацію інструментів і білизни, а потім упаковку перед використанням. Так само є пральня, за допомогою якої персонал має можливість регулярно міняти медичний одяг.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Ніколаєв Олег Костянтинович
Ніколаєв Олег Костянтинович

Завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії.

Попадюк Андрій Вікторович
Попадюк Андрій Вікторович

Лікар анестезіолог

Ніколаєв Владислав Олегович
Ніколаєв Владислав Олегович

Лікар анестезіолог

Сарканич Василь Михайлович
Сарканич Василь Михайлович

Лікар анестезіолог