Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 0-800-331-601

(цілодобово)

+38 097-066-88-34

(телефон УЗД)

UK

Питання

Найбільше, це питання турбує тих, хто стає мамою вперше. За деякий час перед народженням малюка можуть проявлятися різні зміни в жіночому організмі. Їхати в пологовий будинок стоїть при перших ознаках, а саме: У разі, коли відійшли навколоплідні води. Почалися сутички, які відбуваються в перший раз. Найчастіше вони супроводжуються болем внизу живота.

У разі, коли води відійшли, потрібно прийняти душ.
Саме душ, а не ванну, так як тільки він може вберегти плід від потрапляння мікробів в матку - це може статися, коли ви будете приймати ванну.
Варто відзначити, що об'їдатися перед пологами ні в якому разі не можна. Під час пологів Вас може спіткати блювота. Непередбачені операції здійснюються лише тоді, коли ваш шлунок порожній. Під час пологів Вам дозволено випити трохи води або просто прополоскати горло.
Так, це необхідно. Наявність волосяного покриву в інтимній зоні неприпустимо, так як їх наявність ускладнює огляд. Так само, лікар приймає пологи, повинен мати можливість спостерігати за зміною стану шкіри в інтимній зоні.
Наприклад, під час того, коли показується голова дитини, зовнішні тканини, можливо, сильно натягнуться і збліднуть через це. Якщо фахівець цього не помітить і вчасно не здійснить необхідний надріз - тканини просто порвуться.

Якщо ще не виконані всі процедури перед прийняттям пологів, то Ви можете походити по палаті, якщо Вам дозволить акушерка. Якраз, поки пацієнтка ходитиме, дитина буде здійснювати великий тиск, який спростить її розкриття під час пологів. Крім того, цей процес допоможе скоротати час.

Під це визначення підходять непостійні скорочення. Після приїзду матері, фахівець перевіряє зрілість шийки матки. У разі, якщо вона не готова до здійснення пологів, приїжджої може надійти пропозиція поїхати назад, але не виключено, що можуть попросити чекати справжніх скорочень, що провокують пологи, контролювати які будуть професіонали.

ЗАПИТАТИ