Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 (048) 700-32-70

(цілодобово)

+38 (048) 700-32-28

(запис на прийом)

+38 (097) 066-88-34

Запис на УЗД

UK

Пологи в Одесі 2022

Щоб кожна сім'я могла швидко і просто зрозуміти, які саме пологи в Одесі їм потрібні і які додаткові можливості пологового будинку можуть знадобитися, ми зібрали все найкраще в кілька програм.

Наші експерти розділили пакети по формату пологів:

 • природні,
 • за допомогою кесаревого розтину,
 • пологи після багатоплідної вагітності.

Кожна мама знайде відповідну програму без зайвих зусиль.

Одними з основних переваг нашого пологового будинку є комфортні умови перебування та турбота з боку медичного персоналу, бо ми живемо в сучасному світі і розуміємо, як важливо для мами і її малюка провести ці щасливі дні в комфорті:

 • зручні палати,
 • можливість присутності близької людини на пологах,
 • можливість безперешкодних відвідувань,
 • спільне перебування матері і дитини.
Акушер з дитиною після пологів

Види пологів і можливості вирішення в першому пологовому будинку Одеси


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


Де народжувати в Одесі в 2022 році?


Не знаєте де народжувати в Одесі?- Пологовий будинок №1 це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічної та неонатологічної медичну допомогу на рівні світових стандартів. Місце, де поєднуються комфорт і самі передові медичні технології. Команда клініки робить все для того, щоб мами і малюки відчували себе добре, рідні знаходилися поруч, а клопоти були тільки приємними.

 

Для комфортного розміщення ми пропонуємо:

 • 12 комфортних двомісних палат в пологовому відділенні: зручні і безпечні, тут пацієнтка буде відчувати себе як вдома, перебуваючи при цьому під контролем лікарів.
 • 9 одномісних палат в післяпологовому відділенні - ви, ваш малюк і ваші близькі зможуть комфортно провести разом перші дні спільного життя.
 • трьох і чотирьохмісні загальні палати.

Ви можете обрати плату будь-місткості. У всіх палатах є комфортна ліжко для породіллі, ліжечко для новонародженого, пеленальний столик, крісло, тумбочка, шафа, кондиціонер, Wi-Fi. В одномісних палатах підвищеної комфортності є свій санвузол і душ.

Всі палати оснащені:

 • системою контролю за станом мами і малюка;
 • приємним інтерьерьером, щоб ви відчували себе як вдома;
 • комфортним ліжком;
 • ліжечком для новорожднного;
 • пеленальним столиком;
 • кондиціонером або системою клімат контролю;
 • безкоштовний бездротовий інтернет Wi-Fi.

У післяпологовій палаті акушерки будуть регулярно Вас відвідувати, консультувати і допомагати в годуванні і догляді за новонародженим.

Після пологів ми пропонуємо Вам харчування в лікарні. У день виписки з лікарні - сніданок. Якщо Ви хочете взяти з собою свою їжу, то для цього можна скористатися холодильниками в палатах.


Висококваліфіковані лікарі пологового будинку


У пологовому будинку №1 в Одесі працюють лікарі вищої категорії з досвідом роботи більше 10 років. Ми зібрали команду кращих фахівців, які мають якісну освіту і багаторічний досвід роботи. Пологовий будинок налічує 57 лікарів, 45 з яких з вищою категорією і 87 професійних акушерок.

Фахівці пологового будинку регулярно підвищують свою кваліфікацію і вдосконалюють свої навички на майстер-класах і стажуваннях. У нас працюють лікарі вищої категорії, кандидати та доктори медичних наук, а також професора.

Ви можете заздалегідь познайомитися з лікарями одеського пологового будинку і вибрати фахівця, який буде приймати пологи. У пологовому будинку регулярно проходять дні відкритих дверей, а також заняття Школи майбутніх батьків, які можна відвідати безкоштовно. Ви можете під'їхати до пологового будинку, оглянути його, познайомитися з фахівцями і прийняти рішення, в якому пологовому будинку Києва ви зустрінете свого малюка.


Як проходять пологи в пологовому будинку № 1 в Одесі


Якщо ви плануєте природні пологи в Одесі в 2022 році, приїхати в пологовий будинок потрібно після початку регулярних переймів. Інтервал між ними повинен складати близько 5-10 хвилин.

Багато жінок переживають, що не встигнуть доїхати до пологового будинку, якщо він знаходиться в іншому районі Одеси або за містом.

Насправді від моменту початку перейм до пологів в середньому проходить від 6-8 до 12 годин, тому ймовірність, що жінка не встигне приїхати в пологовий будинок, вкрай мала.

 1. Коли вагітна приїжджає в пологовий будинок, її відразу оглядає акушер-гінеколог.
 2. Якщо родова діяльність вже розпочалася, породіллю з партнером відразу направляють в пологовий зал.
 3. Якщо шийка матки ще не розкрилася, жінка йде в свою палату і чекає, коли інтервал між переймами скоротитися до 5-3-1 хвилин.

Чому потрібно народжувати в Пологовий будинок №1:

 1. У нашому пологовому будинку 8 просторих пологових залів, які обладнані для максимального комфорту породіллі.
 2. Встановлено крісла-трансформери, які дозволяють жінці міняти положення і підбирати максимально комфортні для пологів.
 3. Після народження дитини відразу оглядає педіатр. Якщо все добре, малюка віддають мамі, щоб вона доклала його до грудей. Після цього їх переводять в палату. Чоловік або інша близька людина може весь час бути поруч і підтримувати жінку.
 4. При необхідності породіллі також можуть провести кесарів розтин в плановому або терміновому порядку. Операція, як правило, проводиться під епідуральної анестезією. Це дозволяє жінці залишатися свідомості і бачити народження свого малюка.

Цілодобове спостереження і допомога в догляді за дитиною після пологів


Надалі мати з дитиною перебуває в комфортній післяпологовій палаті, де її забезпечують всім необхідним:

 • засобами особистої гігієни,
 • медикаментами,
 • палатної одягом,
 • харчуванням.

Мама і немовля перебувають під цілодобовим наглядом медичного персоналу, мама отримує допомогу в догляді за дитиною і консультації по грудному вигодовуванню.

Безпека

Ми забезпечуємо інфекційний контроль на всіх етапах пологів, згідно статусу полового будинку «Чиста лікарня, БЕЗПЕЧНА до пацієнта».

Інструментарій, який ми використовуємо в роботі проходить обробку в пологовому будинку в централізованому стерилізаційному відділені, що потім упаковується у вакуумні упаковки і використовуються індивідуально для кожної жінки.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Головатюк-Юзефпольська Ірина Ліонеліївна
Головатюк-Юзефпольська Ірина Ліонеліївна

Головний лікар КНП "Пологовий будинок №1 Одеської Міської Ради"

СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ