Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 (048) 700-32-70

(цілодобово)

+38 (048) 700-32-28

(запис на прийом)

+38 (097) 066-88-34

Запис на УЗД

UK

Відділення ультразвукової діагностики та фізичних методів лікування

У своїй практиці пологовий будинок використовує новітні досягнення УЗД-технологій, які допомагають поставити точний діагноз на ранніх стадіях розвитку захворювання, призначити найбільш ефективне лікування, контролювати лікувальний процес.

У сучасних умовах розвитку медицини пологовий будинок повинен мати можливість для проведення ультразвукової діагностики - сучасного і одного з самого інформативного методу діагностики більшості захворювань в акушерстві та гінекології.

Скринінгові дослідження в період вагітності:

  • з 11 до 13 тижнів вагітності;
  • з 17по 22 (проводиться ґрунтовне вивчення анатомії плода, плаценти, а також навколоплідних вод, виявляється відставання в розвитку і встановлюється точний термін вагітності);
  • з 28 по 32 тиждень (виявлення затримки розвитку плода, патології плаценти або навколоплідних вод, визначення вад розвитку плоду з пізнім початком і проведення діагностики фетоплацентарної недостатності).

У затишних кабінетах досвідченими лікарями-фахівцями вищої категорії проводиться ультразвукова діагностика з доплерометріі на сучасних апаратах, з можливістю проведення об'ємної реконструкції плода.

Так само проводяться УЗД дослідження органів черевної порожнини, щитовидної залози.

Лікарі-фахівці відділення постійно підвищують свою кваліфікацію на клінічних базах провідних установ країни, що дозволяє їм підтримувати свою кваліфікацію на найвищому професійному рівні.


Записатися на УЗД Ви можете по тел. +38 (097) 066-88-34


 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ