Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 (048) 700-32-70

(цілодобово)

+38 (048) 700-32-28

(запис на прийом)

+38 (097) 066-88-34

Запис на УЗД

UK

Післяпологове відділення

Післяпологове відділення в Одесі - це відділення спільного перебування матері і дитини, і з можливістю роздільного перебування, після операції кесаревого розтину та інших станів жінки, що не дозволяють їй самостійно доглядати за новонародженим.

  1. У післяпологовому відділенні пологового будинку породіллям надається кваліфікована медична допомога, є всі умови для комфортного перебування.
  2. Колектив післяпологового відділення - це команда однодумців, в якому виняткова доброзичливість, шанобливе ставлення співробітників, створюють особливо теплу атмосферу. У відділенні працює досвідчений, турботливий персонал, який допомагає жінкам легко адаптуватися до нового її стану, полегшити догляд за новонародженим.
  3. У відділенні є одномісні палати підвищеної комфортності в яких можливе знаходження батька кргулие добу, двомісні палати, обладнані всім необхідним для комфортного перебування матері і дитини. Палати мають індивідуальний туалет, душ, оснащені спеціальними медичними ліжками для породіль, ліжечком для дитини, пеленальним столиком. із затишною домашньою обстановкою. Передбачено 3-х разове безкоштовне харчування.
  4. Без всяких труднощів молоді батьки зможуть уникнути тривалої тяганини з документами, так як свідоцтво про народження дитини вони отримують безпосередньо в пологовому будинку.
  5. У відділенні здійснюється програма «Лікарня доброзичлива до дитини», «технології» правильного годування, дається інформація про переваги природного грудного вигодовування.
  6. Щодня з породіллями проводиться навчання по догляду за новонародженим, гігієну післяпологового періоду, при необхідності може бути надана кваліфікована психологічна та юридична допомога.

Виписка після пологів в Одесі виробляється на 3-ю добу, після кесаревого розтину на 4-у добу (при відсутності медичних протипоказань).

При виписці з пологового будинку даються рекомендації про можливі методи контрацепції з урахуванням характеру супутнього ектрагенітального захворювання і способу розродження.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ