Хочу выразить огромную благодарность Зюзько Людмиле Васильевне,моему доктору, акушерке Ольге,за поддержку , внимательное отношение и здорового малыша ,и всему персоналу,который находился рядом со мной во врем...
Наталия
Мой отзыв о родах у Ирины Фаткулиной . Роддом #1 Одесса. Меня вела Екатерина Карауш и акушерка Екатерина. По любым вопросам, в любое время можно было написать им Viber , очень внимательные. Все было на высше...
Марина
Мое знакомство с 1 роддомом началось с прекрасного врача Лукьянчук О. Когда я пришла к нему на прием (консультация с кистой яичника), он тут же позвонил Екатерине Петровне Головатюк, и попросил что б она взял...
Післяпологове відділення в Одесі — це відділення спільного перебування матері і дитини, і з можливістю роздільного перебування після операції кесаревого розтину та інших станів жінки, що не дозволяють їй самостійно доглядати за новонародженим.
У післяпологовому відділенні пологового будинку породіллям надається кваліфікована медична допомога, є всі умови для комфортного перебування.
У колективі післяпологового відділення — досвідчені, дбайливі фахівці, які допомагають жінці легко адаптуватися до нового її стану, полегшити відхід за новонародженим.
У відділенні є одномісні палати підвищеної комфортності в яких можливе знаходження батька кргулие добу, двомісні палати, обладнані всім необхідним для комфортного перебування матері і дитини. Палати мають індивідуальний туалет, душ, оснащені спеціальними медичними ліжками для породіль, ліжечком для дитини, пеленальним столиком. Передбачено 3-х разове безкоштовне харчування.
Свідоцтво про народження дитини молоді батьки отримують безпосередньо в пологовому будинку.
У відділенні здійснюється програма «Лікарня доброзичлива до дитини», «технології» правильного годування, дається інформація про переваги природного грудного вигодовування.
Щодня з породіллями проводиться навчання по догляду за новонародженим, гігієну післяпологового періоду, при необхідності може бути надана кваліфікована психологічна та юридична допомога.
Виписка після пологів виробляється на 3-ю добу, після кесаревого розтину на 4-у добу (при відсутності медичних протипоказань).
При виписці з пологового будинку даються рекомендації про можливі методи контрацепції з урахуванням характеру супутнього ектрагенітального захворювання і способу розродження.