Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 0-800-331-601

(цілодобово)

+38 097-066-88-34

(телефон УЗД)

UK

Партнерські пологи в Одесі

Партнерські пологи в ОдесіМи підтримуємо партнерські пологи в Одесі, тому що присутність поруч близької людини в такий відповідальний момент позитивно позначається на психологічному стані мами, а присутність тата під час процесу народження дитини сприяє зміцненню сім'ї.

Головне, що потрібно розуміти при спільних пологах:

  1. Чоловік повинен дійсно хотіти брати участь в цьому процесі. Дружині не слід його примушувати і маніпулювати його згодою.
  2. Пологи — складний процес, що вимагає напруги і концентрації. Якщо чоловік не виявляє бажання розділити його з дружиною, краще довіритися кваліфікованому медперсоналу.

Поведінка чоловіка при партнерських пологах залежить від багатьох факторів. Припустимо, якщо в процесі пологів було прийнято рішення про кесарів розтин, чоловік не допускається в операційну. Тільки після закінчення операції чоловік може допомогти породіллі.

Якщо пологи в Одесі протікають нормально, природним шляхом, чоловік може брати активну участь в процесі: розминати породіллі поперек або крижі, допомагати зручніше розміститися на гімнастичних тренажерах, якщо вони є в пологовому залі, поїти дружину водою. У деяких пологових будинках батькові пропонують перерізати пуповину малюка — для цього треба дезінфікувати руки. Ну і звичайно, молодий тато може зробити перші фотографії новонародженого.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Як проходять партнерські пологи в Одесі в пологовому будинку №1?


  • Партнерські пологи в Одесі проводяться в ізольованих індивідуальних пологових палатах.
  • Партнер знаходиться протягом всього процесу, не виходячи з пологового залу.
  • Протягом двох годин після пологів, мама з чоловіком / мамою і немовлям перебувають в пологовій палаті.
  • Потім їх переводять в післяпологове відділення, в палату спільного перебування матері і дитини.

У нашому пологовому будинку є програма ведення вагітності для майбутніх батьків «Школа Масяня», на заняттях якої ми допомагаємо вагітної і її чоловікові, мамі або близькій подрузі підготуватися до партнерських пологів і розповідаємо, як все буде відбуватися. У «Школі Масяня» ми розповідаємо про всі етапи пологів і навчаємо жінку і її партнера, їм потрібно буде робити. При необхідності ми проводимо індивідуальні консультації та відповідаємо на всі тривожні пару питання. 


Які документи потрібно мати на партнерські пологи?


Нагадуємо, що потрібно для партнерських пологів:

  • Флюорографія легень,

По COVID-19:

  • Наявність антитіл G в аналізі крові на ІФА на COVID-19 або негативний результат мазка на ПЛР на COVID-19. Рекомендується з 37-го тижня робити перевірку на імуноглобуліни M — раз в тиждень для верифікації діагнозу. Дійсні тільки імуноглобулін М протягом 72 годин або ПЛР протягом 7 днів.