Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 0-800-331-601

(цілодобово)

+38 097-066-88-34

(телефон УЗД)

UK

Пологове відділення

Вас вітає колектив пологового відділення, який пропонує майбутнім мамам безпечні пологи в комфортній і доброзичливій обстановці.

Наші висококваліфіковані доктора і акушерки цілодобово супроводжують вас і вашого партнера під час пологів, надають всі види акушерської допомоги, в тому числі породіллям з важкою акушерською патологією:

  • розродження вагітних з нормальним перебігом вагітності (фізіологічні пологи);
  • пологи, на тлі екстрагенітальної патології (пороки серця, захворювання ендокринної, шлунково-кишкової, сечостатевої та інших систем);
  • передчасні роди;
  • багатоплідні пологи;
  • пологи при тазовому передлежанні плода;
  • консервативне ведення пологів з рубцем на матці після попереднього кесаревого розтину;

Обрана тактика ведення пологів обговорюється з породіллею і партнером. Всі маніпуляції проводяться виключно з інформованої згоди жінки. Лікарі відділення регулярно проходять тренінги як в Україні так і за кордоном, з надання невідкладної допомоги в екстрених випадках, регулярно проводиться експертиза якості медичної допомоги.

Безпека

Епідеміологічна безпека мами і малюка. Ми забезпечуємо інфекційний контроль на всіх етапах пологів, згідно має статусу «Чиста лікарня, БЕЗПЕЧНА до пацієнта».

Інструментарій який ми використовуємо в роботі проходить обробку наявне в пологовому будинку централізованому стерилізаційним відділенням, а потім упаковується в вакуумні упаковки і використовуються індивідуально для кожної жінки.

Турбота

Ми забезпечуємо комфортне перебування для породіллі і партнера на всьому протязі пологів і до перекладу в післяпологове відділення, де така ж чудова бригада буде спостерігати вас до виписки.

Політика

Маючи статус «Лікарня доброзичлива до дитини» ми дбаємо про наше маленького пацієнта з моменту надходження в пологовий зал. Грудне вигодовування і спільне перебування матері і дитини формує домінанту здорового материнства у жінки, протягом усіх періодів пологів ми намагаємося максимально донести інформацію про періоди пологів, про поведінку жінки і парнетра. У пологовому залі забезпечується дотримання «теплового ланцюжка», контакт новонародженої дитини з матір'ю з перших хвилин його життя. Після народження, дитина викладається на живіт матері, пуповина безпосередньо перетинається після прікращенія її пульсації. Контакт «шкіра до шкіри» забезпечує зігрівання дитини, колонізацію її організму мікрофлорою матері.

Оснащення

Вас чекають 8 індивідуальних сімейних пологових залів, які мають умови максимально наближені до домашньої обстановки, що дозволяють бути вашим пологів безпечними. Ми вітаємо вільна поведінка породіллі в усіх періодах пологів, для цього служать ліжка - трансформери, стільчик для пологів, шведська стінка, фіт-бол, фітнес килимки. Для внутрішньоутробного пацієнта, пологові зали оснащені совеременной діагностичний апаратурою — кардіомоніторами для безперервного спостереження протягом усього періоду пологів.

Уникнути страху перед болем під час пологів, а так само більш комфортно провести ці періоди пологів, вам допоможе епідуральна анестезія, яка в нашому пологовому будинку використовується в 90% випадках і проводиться висококласними лікарями анестезіологами. Також моральне легше породіллі в партнерських пологах.

З перших секунд життя малюка він знаходиться в надійних руках лікарів неонатологів.

Пологовий блок — це відділення, де збувається найпотаємніша і найважливіша мрія кожної з жінок. Тут вона пізнає радість материнства. І цим все сказано. Ми робимо все можливе і неможливе, щоб на світ народжувалися тільки здорові діти!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Метліна Ганна Федорівна
Метліна Ганна Федорівна

Лікар вищої категорії

Кварцяна Інна Олексіївна
Кварцяна Інна Олексіївна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії пологового відділення

Боброва Ірина Анатоліївна
Боброва Ірина Анатоліївна

Завідуюча пологового відділення. Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Волченко Олена Володимирівна
Волченко Олена Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Зюзько Людмила Василівна
Зюзько Людмила Василівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії