Одеса, вул. Слєпньова, 3
Нам довіряють найважливіше!

+38 (048) 700-32-70

(цілодобово)

+38 (048) 700-32-28

(запис на прийом)

+38 (097) 066-88-34

Запис на УЗД

UK

Пологове відділення

Вас вітає колектив пологового відділення, який пропонує майбутнім мамам безпечні пологи в комфортній і доброзичливій обстановці.

Наші висококваліфіковані доктора і акушерки цілодобово супроводжують вас і вашого партнера під час пологів, надають всі види акушерської допомоги, в тому числі породіллям з важкою акушерською патологією:

  • розродження вагітних з нормальним перебігом вагітності (фізіологічні пологи);
  • пологи, на тлі екстрагенітальної патології (пороки серця, захворювання ендокринної, шлунково-кишкової, сечостатевої та інших систем);
  • передчасні роди;
  • багатоплідні пологи;
  • пологи при тазовому передлежанні плода;
  • консервативне ведення пологів з рубцем на матці після попереднього кесаревого розтину;

Обрана тактика ведення пологів обговорюється з породіллею і партнером. Всі маніпуляції проводяться виключно з інформованої згоди жінки. Лікарі відділення регулярно проходять тренінги як в Україні так і за кордоном, з надання невідкладної допомоги в екстрених випадках, регулярно проводиться експертиза якості медичної допомоги.

Безпека

Епідеміологічна безпека мами і малюка. Ми забезпечуємо інфекційний контроль на всіх етапах пологів, згідно має статусу «Чиста лікарня, БЕЗПЕЧНА до пацієнта».

Інструментарій який ми використовуємо в роботі проходить обробку наявне в пологовому будинку централізованому стерилізаційним відділенням, а потім упаковується в вакуумні упаковки і використовуються індивідуально для кожної жінки.

Турбота

Ми забезпечуємо комфортне перебування для породіллі і партнера на всьому протязі пологів і до перекладу в післяпологове відділення., Де така ж чудова бригада буде спостерігати вас до виписки.

Політика

Маючи статус «Лікарня доброзичлива до дитини» ми дбаємо про наше маленького пацієнта з моменту надходження в пологовий зал. Грудне вигодовування і спільне перебування матері і дитини формує домінанту здорового материнства у жінки, протягом усіх періодів пологів ми намагаємося максимально донести інформацію про періоди пологів, про поведінку жінки і парнетра. У пологовому залі забезпечується дотримання «теплового ланцюжка», контакт новонародженої дитини з матір'ю з перших хвилин його життя. Після народження, дитина викладається на живіт матері, пуповина безпосередньо перетинається після прікращенія її пульсації. . Контакт «шкіра до шкіри» забезпечує зігрівання дитини, колонізацію її організму мікрофлорою матері.

Оснащення

Вас чекають 8 індивідуальних сімейних пологових залів, які мають умови максимально наближені до домашньої обстановки, що дозволяють бути вашим пологів безпечними. Ми вітаємо вільна поведінка породіллі в усіх періодах пологів, для цього служать ліжка - трансформери, стільчик для пологів, шведська стінка, фіт-бол, фітнес килимки. Для внутрішньоутробного пацієнта, пологові зали оснащені совеременной діагностичний апаратурою - кардіомоніторами для безперервного спостереження протягом усього періоду пологів.

Уникнути страху перед болем під час пологів, а так само більш комфортно провести ці періоди пологів, вам допоможе епідуральна анестезія, яка в нашому пологовому будинку використовується в 90% випадках і проводиться висококласними лікарями анестезіологами. Також моральне легше породіллі в партнерських пологах.

З перших секунд життя малюка він знаходиться в надійних руках лікарів неонатологів.

Пологовий блок - це відділення, де збувається найпотаємніша і найважливіша мрія кожної з жінок. Тут вона пізнає радість материнства. І цим все сказано. Ми робимо все можливе і неможливе, щоб на світ народжувалися тільки здорові діти!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

СЕРТИФІКАТИ І НАГОРОДИ